Ongeveer elke 28 dagen is er sprake van een volle maan. In 1 jaar kunnen er circa 13 volle manen verschijnen. Elk van die 13 volle manen heeft een eigen, unieke energie en betekenis. HSP staan (onbewust) extra open voor prikkels en kunnen deze energie vaak goed waarnemen. Hieronder vind je informatie over 1 van die volle manen: de Maan van het Ontwaken.
Synoniemen voor Maan van het Ontwaken zijn: Melkmaan, Haasmaan en Maan van het opstijgende sap.
Datum:
Deze volle maan vindt plaats in april/mei. De eerstvolgende verschijnt in Nederland op: 16 mei 2022.
Thema:
Vruchtbaarheid.
Kenmerken:
In de natuur staat het thema vruchtbaarheid centraal; bloemen en bomen gaan zich bevruchten. Het sap van planten/bomen is vaak maximaal aanwezig. Omdat ook dieren zoals de haas vaak vruchtbaar zijn, wordt deze volle maan ook wel Haasmaan genoemd. Deze maan wordt ook wel Melkmaan genoemd, omdat dieren in deze periode vaak melk geven aan hun kinderen.
Wat kun jij tijdens de Maan van het ontwaken? Tips:
Tip 1. Wees je bewust van welke dromen jouw hart écht blij wordt en welke jij verder nog wil bevruchten.
Tip 2. Slaap je slecht tijdens volle maan? Tips wat je ertegen kan doen!
Tip 3. Zorg voor rust:
Meer weten?
Tip 4. Wees voorbereid op wanneer het volle maan is. Zo kan je er op inspelen en wordt het niet als donderslag bij heldere hemel ervaren. Download hier gratis de volle maankalender van dit jaar en ontdek wanneer de volle manen plaatsvinden, zodat je ze in je agenda kunt zetten!
Tip 5. In het Volle Maan Jaarprogramma voor hoogsensitieve vrouwen help ik je verder om de vruchten te plukken van de volle maan!
Aanvullende artikelen:
- Volle maan en slecht slapen? 6 tips die je verder helpen!
- Maanstanden van dit jaar
- Bloedmaan definitie (uitleg over deze verwarrende term)
Vind je deze informatie handig? Laat het hieronder in een reactie weten, of deel dit bericht met uitleg op Facebook, zodat zoveel mogelijk HSP een fijne volle maan hebben!
Ik had de meest onrustige nacht van het jaar.
Hi Glenn,
Vervelend! Wellicht heb je hier wat aan: https://femkedegrijs.com/volle-maan-vruchten-plukken/ :).
Groetjes,
Femke
Volle maan komt eraan ik ben heel erg onrustig slaaploze nachten overdag supermoe
Vervelend! Hopelijk helpen de tips op mijn site je verder :).
Groetjes,
Femke
Deze gaat over 11 april en het is vandaag 8 mei…
Hey Maartje,
Bedankt voor je oplettendheid, het is aangepast in de titel. De maan van het ontwaken verschijnt 10 mei, vandaag (zoals ook onder het kopje ‘datum’ stond) :).
Groetjes,
Femke
Er worden 2 volle manen door elkaar gehaald lijkt wel in deze nieuwsbrief, ik vind het verwarrend. Klopt dat?
Hey Moos,
Kun je laten weten wat je precies bedoelt?
Groetjes,
Femke
Bedankt voor tips. Ga het proberen. Ben in stressvolle perode in mijn leven
M.vr gr Ria
<3
Afgelopen nacht wakker geworden door het licht vd maan, was die avond ook onrustig/ nerveus